+421 948 456 111

Strata hmotnosti 11,2 kg už po 3 mesiacoch

Katka (47): 

Za posledné 2 roky som pribrala viac ako 15 kg. Snažila som sa schudnúť vo fitku aj stravovaním, ale neúspešne...Vyskúšala som rôzne prístroje ako Vacushape, Shape it up, ale neschudla som ani 1kg! 

Potom mi priateľ zakúpil darčekovú poukážku na Hypoxi cvičenie a celotelovú lymfodrenáž na základe odporučenia jednej kámošky, ktorá Hypoxi metódou tiež schudla.


Už po týždni som sa cítila ľahšia. Neuveriteľne rýchlo bolo na mne vidieť výsledok. Som veľmi spokojná, Hypoxi odporúčam, je to tá najlepšia a najefektívnejšia holistická metóda na cielené odbúravanie tukov.


Pri zakúpení bloku dostanete zdarma kompletné odborné a stravovacie poradenstvo, analýzu tela, jedálníček ( vyvážené stravovanie bez diéty, ktoré zvládne každý :-)).

K dispozícií sú viaceré druhy prístrojov, ktoré sú zamerané na problematické partie tela. Tieto prístroje ako jediné na trhu pracujú nielen na podtlakovú ale i kompresnú terapiu, čím je podporený žilový a lymfatický systém a zároveň odsun tukov. Príncíp fungovania Hypoxi funguje! 

Celotelová 400-komorová lymfodrenáž krásne vyhladí a spevní pokožku. Odporúčam! 

Každopádne ešte pokračujem ďalej, mojím cieľom je schudnúť ešte 5 kg. :-)

 

Po 3 mesiacoch som úspešne schudla 11,2 kg. 

 

-  36 procedúr  (Hypoxi Dermologie, Hypoxi tréning)

-  11,2 kg  strata hmotnosti

-  65 cm úbytok na objemoch