+421 948 456 111

Lipedém adé! (-12,6 kg)

Andrea (47):

 

Som matka dvoch detí a trpím lipedémom. Lipedém je chronická porucha rozloženia tuku s mnohými sprievodnými znakmi, ako sú opuchy a bolesť. Skôr ako som prišla do Hypoxi štúdia, navštívila som veľa doktorov, kým mi bola určená správna diagnóza, a to obojstranný lipedém dolných končatín. 

 

Diagnostikovanie lipedému je  veľmi tažké a príčiny nie sú dodnes jednoznacne podložené! Lipedém sprevádza postihnutých často po celý život a doktori odporúčajú špeciálnu liposukciu, ktorá problémy na pár rokov vyrieši.

 

No strach z operácie a jej vysoké náklady som si nemohla dovoliť a tak som hľadala alternatívu. Skúšala som rôzne diéty a môj stav sa ešte zhoršil. Napokon som našla na internete blog o lipedéme, kde písali o úspechoch klientiek, ktorým sa podarilo zredukovať objemy a hlavne bolesť metódou HYPOXI, čo je podložené  štúdiami doktorov v Nemecku i v Rakúsku. 

 

Lipedém sa  síce vyliečiť nedá, ale kombinácia Hypoxi tréningu a Hypoxi Dermológie mi pomohli zbaviť sa bolestí, kvôli ktorým som nedokázala normálne fungovať.

 

Už po 2 týždňoch som cítila zlepšenie a po 3 mesiacoch sa dostavil výsledok -12,6kg!  Zmenilo to hlavne kvalitu môjho života a konečne som začala chodiť i medzi ľudí.

 

Odporúčam to všetkým ženám, ktoré trpia lipedémom, Hypoxi vám naozaj pomôže. Asi 10% žien trpí touto chorobou a nemusia byť vôbec obézne! Lipedém majú i štíhle ženy a touto cestou by som im chcela povedať, že mi Hypoxi terapia pomohla a cenovo je dostupná. Hypoxi odporúčam! =))

 

   

     

-  36 procedúr 

-  12,6 kg strata hmotnosti

-  99 cm úbytok na objemoch