+421 948 456 111

AktivFit štúdio

Prečo práve naše štúdio?

 

V súčasnej dobe sa vo veľkej miere hovorí o zdravom životnom štýle, ktorý v zásade spočíva v racionálnej výžive a dostatočnom pohybe.

 

 

A priznajme si, že snom mnohých z nás je aj dobre vyzerať, mať pekne vytvarovanú postavu, krásnu, pevnú pokožku a dobrú kondíciu. V našom štúdiu vám pomôžeme splniť vaše predstavy. Poskytujeme vám zníženie telesnej nadváhy a formovanie postavy s HYPOXI® prístrojmi, ktoré sú jedinečné tým, že cielene spaľujú tuk na miestach, kde je to iným spôsobom takmer nemožné. A to na bruchu, na nohách, na zadku a na bokoch.

 

 

Na udržiavanie postavy po zoštíhľujúcich procedúrach poskytujeme vibračný akceleračný (zrýchľovací) tréning na POWER PLATE®, ktorý vám nielen ušetrí čas, ale taktiež pomáha zbaviť sa prebytočného tuku, celulitídy a byť znovu fit. Len 10 minút cvičenia na ňom vám nahradí  1 hodinu posilňovania vo Fitness. Vypracujeme vám individuálny cvičebný plán na mieru a zacvičíme vás.

 

 

No a dôležité je, že sa zároveň staráme o to, aby vaša pokožka po úbytku kilogramov nebola ochabnutá, naopak, aby vyzerala ešte lepšie ako predtým, a to prostredníctvom celosvetovo najlepšej celotelovej  lymfatickej drenáže. Špičkový lymfodrenážny prístroj  Hypoxi Dermologie® ako jediný na trhu využíva nielen pretlakovú ale aj podtlakovú terapiu a výsledky sú zaručené.

 

 

Umožňujeme aj KARDIO tréning na bežeckých a eliptických trenažéroch, od kvalitnej americkej značky Precor. V našom štúdiu nájdete príjemné diskrétne prostredie pre vašu relaxáciu.

Každému z vás, ktorý sa zverí do našej opatery, poskytneme odborné konzultácie, týkajúce sa redukcie hmotnosti, stravovania a vypracujeme individuálny program.

 

Naším cieľom je, aby ste sa cítili u nás dobre, zbavili sa stresu a boli spokojní s výsledkami, ktoré u nás dosiahnete.

 

Každý náš klient dostane darček  alebo  vernostnú kartu na zľavu.

 

 

Sme jediné autorizované štúdio HYPOXI v BRATISLAVE!

 

 

 

 

Radi vás uvítame v novom exkluzívnom štúdiu zdravia a krásy AktivFit, kde má každý možnosť prísť na 

bezplatnú konzultáciu a skúšku Hypoxi cvičenia a Power Plate.

 

 

 

      Spolu to zvládneme          

 

 

Majiteľka štúdia Marta, obchodná zástupkyňa HYPOXI® Slovakia & Czech republic, výživová a odborná poradkyňa, certifikovaná trénerka, sa stará o vás a teší sa na vašu návštevu.

         

 

Len autorizované štúdiá HYPOXI s pečaťou kvality „ AUTHORISED HYPOXI STUDIO“

sú zárukou úspešného chudnutia a formovania postavy:

 

- komplet vybavené štúdio pre metódu HYPOXI

- vysoko vyškolení a certifikovaní tréneri HYPOXI

- špičkovo udržiavané tréningové zariadenia HYPOXI

 

POZOR!

Prevádzky , ktoré ponúkajú Hypoxi služby bez ochrannej známky kvality, nemajú vyškolených certifikovaných trénerov, ktorí sú odborne zaškolení pre Hypoxi metódu, správne nastavovanie individuálnych programov a stravovacie poradenstvo!!!

 

 

                                                 

 

 

 Máte záujem o naše služby?                          Rezervujte si termín ešte dnes

 

Súbory na stiahnutie