Hypoxi® tréning

Zdravé chudnutie bez námahy

 

Hypoxi® tréning je ľahká tréningová metóda, zameraná na cielené spaľovanie tukov. Kombinuje vákuovú a kompresnú terapiu s ľahkým cvičením, čo umožňuje odbúravať tuk na želanom mieste. Metódu HYPOXI® vyvinul Dr.Egger a je celosvetovo patentovaná. Využitím znalostí fyziologických procesov v tele človeka v kombinácii s vákuovou a kompresnou terapiou a špičkovou technológiou vznikla vysokoúčinná najefektívnejšia metóda v boji proti celulitíde, ktorá má 200krát vyššie účinky ako iné metódy. 

 

 

 

 

Striedanie podtlaku a pretlaku

 

Proces prebieha v dvoch fázach. V prvej fáze sa pôsobením podtlaku nasaje krv do ciev tukovej vrstvy, ktorá sa pri klasickom cvičení neprekrvuje a neprehrieva. Venózna krv sa tým obohatí o mastné kyseliny zo želaného miesta.

 

 

V druhej fáze pretlak vytláča krv a odpadové látky z tukovej vrstvy a urýchľuje odsun tuku do svalov. Pritom sa odbremenia a šetria žily i miazga. Odvádzané mastné kyseliny sa dostanú najrýchlejšou cestou do svalov a tam sa nenávratne spália.

 

 

 

 

Pohyb je základným prvkom

 

Pohyb je základným prvkom terapie, keďže bez pohybu nie je možné priame odbúravanie tuku.U zariadení S120 a L250 je integrovaný stacionárny bicykel, ktorý umožňuje optimálny tréning na spaľovanie tuku, nezávislý od telesnej kondície.   Prístroj VACUNAUT® umožňuje nenáročný efektívný tréning pre oblasť bruška,ktorý sa vykonáva v špeciálnom vákuovom obleku na

 

bežeckom trenažéri alebo na inom kardio prístroji. Prístroje HYPOXI® sú výnimočné tým, že ako celosvetovo jediné pracujú nielen na báze vákuovej a pohybovej terapie, ale využívajú aj kompresnú terapiu, čo umožňuje lepší odsun tukov. Práve preto sú tieto prístroje vhodné i na ošetrenie lipedému (tukový edém) a lymfedému (lymfatický edém).

 

 

Komplexná analýza, vyvážená strava

 

Pri prvej návšteve nášho štúdia AktivFit v Bratislave sa každému klientovi vykoná komplexná analýza postavy, zdravotného stavu a spôsobilosti na hypoxi terapiu. Samozrejmosťou je poradenstvo v oblasti stravovania. Žiadna prísna diéta, ale vyvážená strava je dôležitou súčasťou pri znižovaní nadváhy a formovaní postavy. Kedže problémové zóny môžu byť u ľudí rôzne, spoločnosť HYPOXI vyvinula viaceré prístroje tak, aby účinne redukovali práve želanú oblasť.

 

Otestujte zdarma revolučnú metódu pre zdravé chudnutie

(10 min. cvičenie na Trainer S120 alebo Trainer L250):                  Rezervujte si termín

Zistite viac:                                Aktuálna akcia

 

 

 

Súbory na stiahnutie