+421 948 456 111

Intenzívny tréning

 

Power Plate® tréning plus kardio tréning

 

Špičkoví športovci a športoví nadšenci neustále hľadajú spôsoby, ako lepšie trénovať vlastné telo a získať výhodu oproti ostatným.

 

Vzhľadom k tomu, že vibračný tréning na POWER PLATE® stimuluje rýchle svalové vlákna, získavajú športovci pravidelným používaním výrazný nárast svalovej sily, motorických schopností, svalovej vytrvalosti a celkovej pohyblivosti.

 

 

 

 

Súčasný silový tréning sa bez kardio tréningu prakticky nedá nahradiť a tí, ktorí sa o to snažia, škodia nielen svojmu srdcu, ale súčasne aj ostatným systémom v organizme.

 

Dokonalý srdcovo-cievny systém je zárukou bezproblémového fungovania organizmu a predpokladom optimálnej odozvy organizmu na silový tréning, čo znamená, že tréning je limitovaný úrovňou a potenciálom srdcovo-cievneho systému.

 

 

Vibračný tréning na POWER PLATE® alebo obyčajné posilňovanie nemajú takmer žiadny vplyv na rozvoj kardiovaskulárneho systému, preto je potrebné upraviť tréningový systém, a to tým, že po silovom tréningu je vhodné zaradiť súvislú aeróbnu činnosť, či už je to jogging, plávanie alebo beh na kardio trenažéroch.

 

Výhodou takéhoto kombinovaného tréningu je, že pozmeníte stereotypnosť silového tréningu a zároveň prospejete aj vášmu zdraviu.