+421 948 456 111

Ako schudnúť do plaviek?

Každoročnou letnou témou je aj chudnutie do plaviek.

Leto je práve tým obdobím, kedy nosíme voľnejšie oblečenie a trávime čas pri vode. Plavky, šortky, tielka. Kusy odevu ktoré toho zakryjú žalostne málo, ak sa trápite s nadváhou či tukovými vankúšikmi na oblastiach, ktoré v lete jednoducho neskryjete.

 

Vyvážená strava a pohyb


Jednou z možností je vhodná strava. Vyvážená životospráva je alfou a omegou v boji proti nadbytočným kilám. Práve v letnom období máme viacero možností dopriať si čerstvé ovocie a zeleninu, ktorá by nám v jedálničku nemala chýbať. Zdravo sa stravovať je však len odrazovým mostíkom k vytúženej postave.

 

Druhým a nemenej dôležitým krokom je pohyb. Ak si neveríte na poli rôznych športov, alebo sa v posilňovni cítite trocha neisto, sú aj profesionálne možnosti, ako sa s týmto problémom popasovať.
Okrem možností osobného trénera, či sparing partnera napríklad pri behaní, môžete tiež vyskúšať aj nový revolučný systém na tvarovanie postavy HYPOXI, kde vám špecialisti nastavia detoxikačnú kúru, či chudnutie na mieru.

 

Schudnite do plaviek zdravo a cielene 

 

Metóda je založená na úplne iných princípoch než bežné cvičebné stroje a je alternatívou drahých posilňovní, či plastických operácií. Pri cvičení 3-krát týždenne môžete schudnúť až o 5-10 cm za mesiac a to na najviac problematických partiách tela, ako sú brucho, boky, zadok a stehná.

 

 

Nekonečnému trápeniu v posilňovni či bielkovinovým diétam je koniec. Celosvetovo patentovaná metóda na formovanie postavy HYPOXI má budúcnosť aj na Slovensku. Diplomovaní tréneri vám podľa typu postavy a cieľa, aký chcete dosiahnuť, vyberú terapeutické
prístroje, zvolia intervaly cvičenia, ale aj nastavia vyvážené stravovanie. Prístroje sú
jedinečné tým, že fungujú na inovačnej kombinácii podtlakovej a pretlakovej terapie, čím
dosiahnete rýchle a dlhodobé výsledky.

 

Obchodná zástupkyňa pre SR a ČR a certifikovaná koučka HYPOXI Marta Koppanyi vysvetľuje:

 

„Nesprávne stravovanie, prejedanie, aj nedostatočný pohyb spôsobujú neželané tukové vankúšiky. Jar je ideálnym obdobím na očistu organizmu, pre tých, ktorí naozaj trpia nadváhou, aj na detoxikačné kúry. Odporúčam zveriť sa do rúk odborníkov.
Najmä, ak ste si cez sviatky dopriali údeniny, klobásy a viac sladkého, nastal čas sa dostať opäť do formy. Vyskúšajte cvičenie, ktoré vám zaručí zhodenie kíl cielene a dlhodobo krásnu postavu.

 

Vyskúšajte liečebnú metódu Hypoxi®

 

Cielené chudnutie s HYPOXI je špecifické tým, že si zachováte aktívnu svalovú hmotu a odbúrate zásobný tuk.

Ten najviac škodí organizmu a je spúšťačom civilizačných ochorení. Nezabúdajte v tomto období, keď nastupuje jarná únava, aj na prechádzky vonku, ale doprajte si aj masáž vo wellness a kúpeľných zariadeniach.
Nechajte si pripraviť u odborníka na výživu plán, aké druhy potravín, alebo aspoň aké zložky vynechať, aké jedlá variť, aby ste sa zbavili toxínov a nastúpili na cestu zdravia.“


Poukazuje aj na to, že vyvážené stravovanie patrí k očistnej kúre. Podľa filozofie HYPOXI,
odporúča znížiť príjem energie najmä nasýtených tukov a jednoduchých cukrov, soli,
alkoholu a zvýšiť príjem vlákniny, vitamínov, minerálnych látok, n-3 nenasýtených mastných kyselín. „Dodáte tým telu energiu a aj odbúrate pár kilogramov. Detoxikačné čaje v kombinácií s HYPOXI terapiou vás zbavia
nielen toxických látok, ale pomôžu i v boji proti celulitíde.


Silné čajové zbrane sú napríklad vňať žihľavy, listy a koreň púpavy, kvet ibišteka, kvet lipy. Bylinky sú močopudné, vyplavujú z tela škodlivé látky a odporúčajú sa pri opuchnutých lymfatických žľazách. Pite veľa zeleného čaju a čaju lapacho. Oba sú výborné antioxidanty.

Vhodné detoxikačné potraviny sú repa, reďkovky, kapusta, brokolica,
spirulina, chlorella a riasy všeobecne. Artičoky regulujú hladinu cholesterolu v krvi, naštartujú metabolizmus a zbavia telo toxínov.

Hlavným cieľom je, aby ste sa stravovali zdravo a racionálne, bez prísnych diét,“
konštatuje M. Koppanyi.

Ako je koncipovaný stravovací plán pri cvičení? Ako sa treba stravovať tak, aby sme cvičením dosiahli optimálne výsledky?

Dôležitá je pravidelná strava - raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a to všetko po menších porciách. Telo si na tento stravovací režim zvykne a po čase si začne žiadať samo v určité časy. Strava je 80 % úspechu pri chudnutí a posilňovanie. Rovnako tak dôležitý je pitný režim - minimálne 2 litre bez kalórií.


 

   

 

V čom je metóda HYPOXI® unikátna? Prečo sa rozhodnúť využiť práve tento spôsob?
Metóda HYPOXI je unikátna práve v tom, ako funguje jej proces. Hypoxi metóda pracuje na princípe striedavo podtlakovej a pretlakovej terapie a tréningu na spaľovanie tuku, čím sa odlišuje od ostatných vákuových strojov.


Mnohí doktori a gynekológovia túto metódu odporúčajú už z mnohých dôvodov:


• pomocou striedania pretlaku a podtlaku podporuje funkciu žíl, postará sa o lepšie
 odvádzanie lymfy a silnejšie prekrvenie v tukovom tkanive
• uvoľnené mastné kyseliny sa dostanú do svalu a tam sa odbúravajú
• odbúravaný tuk a pokožka sa vypína a tým dochádza súčasne k likvidácii škodlivín
  a prebytočnej vody v tele
• dochádza k tvarovaniu a spevneniu postavy, likvidácii celulitídy, ustupujú bolesti
 v kĺboch a miznú opuchy nôh a mnohé ďalšie, čo si môžete sami na vlastnej koži
 vyskúšať.

Je možné metódu HYPOXI kombinovať aj s klasickými športmi prípadne posilňovňou?
Áno, Hypoxi terapiu môžete kombinovať s rôznymi cvičeniami s vlastnou váhou, vrátane
kardio cvičenia.


Čo ak mám nadváhu, ktorá by mala byť riešená už pod dohľadom lekára? Je aj tu možnosť ako sa do cvičenia pustiť?
Po vzájomnej konzultácii lekára s terapistkou Hypoxi.


Prečítajte si kompletný článok:

http://www.kamzakrasou.sk/vyformujte-si-postavu-do-plaviek-pomocou-revolucnej-metody-hypoxi/6308